Від Автора
Зазвичай Я пропускаю цю частину і спішу розпочати знайомство з головними героями того чи іншого твору. Тому не буду проти, якщо і Ти, мій читачу, це пропустиш.
Для тих, хто все ж вирішив прочитати скажу, Не поспішайте відкладати цей твір на полицю після перших сторінок. Можливо манера викладення здасться важкою для непідготовленого читача, та це варте тієї історії, яка показана. Маю надію, що твір принесе багато задоволення і вам захочеться більше дізнатись про слов’янсько-індійський епос.
Не сприймайте за чисту монету все що ви читаєте чи дивитесь. Намагайтесь критично оцінювати все почуте. Але на захист достовірності написаного скажу одне: Хто там знає, що було 13 тисяч років тому.
Приємного читання.
Щоденник
7 Єлѣтъ>1 76 З.Р.З. 2:36
Добрий вечір. Чи що там зараз у вас. Я пишу це, бо не знаю що буде зі мною далі. Ніколи не вів щоденник. Вважав це пустою тратою часу. Та зараз… Не знаю, чи хтось колись це читатиме. Вирішив записувати свої думки щоб не збожеволіти. Хто зна скільки мені доведеться бути тут самому.
Отже, Я брав участь у розвідувальній операції. При розвідці земель придатної для життя зони, мій корабель натрапив на ворожий. В сутичці мій транспортний засіб отримав пошкодження, які унеможливлюють старт і далекі польоти. Довелось здійснити вимушену посадку на Мідгарді.
Сівши на землю, Я вже не зміг піднятись.
Тут ніби колись були гради наші. Можливо, Я зможу знайти когось, або хоча б якісь згадки про людей.
Переховуючись в сирих високогірних печерах, починаю розуміти, що на флагманському кораблі, хоча він знаходиться посеред безмежного нічого, значно безпечніше, ніж тут.
Йшов другий день мого виживання. До сьогоднішнього ранку все було добре.
Я йшов до своєї вімани>2, мого корабля, та зустрів неочікуваного друга. Невелика тварина з гострими зубами, на чотирьох ногах і з сірим забарвленням шерсті. Виглядала вона не дуже дружелюбною. Я причаївся за найближчим каменем. Звір пішов, але я задумався, над своєю безпекою. Якби він мене помітив, то довелося б тікати. І не факт, що Я зміг би втекти. Гори, все-таки, небезпечні.
В вімані Я забрав деякі речі першої необхідності та переніс їх до печери.
Треба буде замаскувати мій корабель. Хоча він не в змозі знятися в повітря, на борту є база даних, яка містить цінну інформацію. Ці данні стануть в нагоді нашим ворогам. За мною могли стежити. Завтра вдень цим займусь.
Думаю вистачить. До завтра.
8 Єлѣтъ 76 З.Р.З. 1:11
Вітаю. Продовжую розпочате мною дѣ>3ло. Цей день видавсь непростим, але пізнавальним.
Зранку Я повернувся до вімани. Я приземлився між високими деревами з колючками замість листя. Такого Я в нас не бачив. Дерева дуже високі і голками вкрита лише верхівка. Можливо, це пов’язано з холодним кліматом. Тут дуже холодно.
Місцина, де Я здійснив вимушену посадку, нерівна. Віману держать два дерева. Трохи поміркувавши, Я вирішив замаскувати її під місцевість. Під низ намостив трохи каменів, зверху, вкрив гілками. Згори можна прийняти за камінь.
Щоб важлива інформація не дістала ворогам, довелось зняти з неї модуль пам’яті. Це було не складно, з моїми навичками.
В вімани не працювали лише двигуни. Навігація та інше обладнання було в доброму стані, тому Я вирішив просканувати землю, все-таки всього-на-всього кілька десятків років тому тут було поселення.
“Земля-Мідгард виходила на зв’язок а потім просто замовкла…” Так написано в сказаннях про Мідгард. Можливо цю Землю спіткала доля нашої? Звичайно, радар міг охопити весь Мідгард лише з орбіти, але прилеглу місцину просканує добре.
Отримані дані не збігались з тим, що Я читав раніше. На всіх прилеглих територіях температура не була придатна для людської життєдіяльності, хоча Я читав, що планета дуже жарка. Перед вильотом на розвідку завжди читаю різну інформацію. Інколи допомагає в виживанні. Але зараз це не дуже допомогло. Клімат змінився. Можливо, це й стало причиною припинення контакту.